Zapraszam na Webianria menedżerskie z postaciami sportu i managementu sportowego.

Wszystkie webinaria prowadzone są on line - live - na Platformie MS Teams. 

ZAPOWIEDŹ WEBINARIUM - GOŚĆ SPECJALNY BRYAN ROY - TRENER ZAWODNIKÓW młodzieżowych AJAXU AMSTERDAM - 15 maja 2021 na MS Teams

Bryan Roy – holenderski piłkarz, grający na pozycji napastnika.
Bryan Roy to wychowanek szkółki Ajaxsu Amsterdam. W pierwszym zespole zadebiutował w 1987 roku. W ciągu 6 sezonów gry w AFC Ajax zdołał zdobyć 1 mistrzostwo Holandii w 1987 roku oraz Puchar UEFA w 1992 roku. W 1993 roku Roy został sprzedany do Serie A do słabego wówczas zespołu US Foggia, w której przez 1,5 sezonu rozegrał 50 meczów i strzelił 14 bramek. Jako zawodnik Foggii pojechał z reprezentacją Holandii na Mistrzostwa Świata w 1994 do USA, gdzie zdobył 1 bramkę. Po turnieju Roy przeszedł do zespołu Premiership Nottingham Forest F.C., za rekordową wówczas dla tego klubu sumę 2.9 miliona funtów.
Pierwszy sezon Roya w Premiership był znakomity. Razem z Royem i ze Stanem Collymorem w ataku beniaminek awansował do Pucharu UEFA – pierwszy raz od czasu tragedii na Heysel. Jednak w następnym sezonie Collymore odszedł do Liverpoolu, a Roy za partnera w ataku miał mieć Włocha Andreę Silenziego. Pomimo słabego sezonu drużyny Forest awansowali do ćwierćfinału Pucharu UEFA. Następny sezon 1996–1997 dla Roya był bardzo słaby, który ciągle leczył kontuzje i grał mało a na dodatek Nottingham Forest F.C. spadło z Premiership. W 1997 roku Roy przeszedł do Herthy Berlin. W 4 sezony w Bundeslidze rozegrał 50 meczów i strzelił 3 bramki.W 2000 roku Roy powrócił do Holandii do zespołu NAC Breda, a w 2002 roku zakończył karierę.W reprezentacji Holandii rozegrał 32 mecze zdobywając 9 bramek. Obecnie Roy jest trenerem juniorów w Ajaxie Amsterdam.

 

WEBINARIUM Z DYREKTOREM ABIMBOLA ILO - 12 MARCA 2021 godz.12:15 MS Teams

Abimbola Ilo jest wykwalifikowanym prawnikiem i dyrektorem biznesowym z doświadczeniem w transakcjach handlowych, fuzjach i przejęciach, finansowaniu projektów i rynkach kapitałowych.
Od ponad 20 lat konsultuje się z największymi markami przy projektach na wszystkich kontynentach. Obecnie jest dyrektorem zarządzającym w Integral, wiodącej firmie zajmującej się marketingiem sportowym i zarządzaniem w Nigerii.
Abimbola posiada tytuł magistra w dziedzinie administracji i technologii w sporcie, uzyskany w prestiżowej Międzynarodowej Akademii Nauk i Technologii w Sporcie (AISTS) w Szwajcarii oraz
jest członkiem Komitetu Marketingu, Sponsorowania i Praw Telewizji Nigeria Football Federation (NFF) oraz obecnym przewodniczącym Związku Triathlonu w Lagos (LSTA)
https://integralsande.com/sandbox/wordpress/about-us/our-team/

 

 

WEBINARIUM Z PATEM NELSONEM - DYREKTOREM DEVIL CHILD MANAGEMENT 13 marca 2021 godz.12:15 MS Teams 

Pat Nelson jest dyrektorem Devil Child Management, firmy doradczej i zarządzającej e-sportem. Pomagają zespołom, właścicielom praw, finansistom i międzynarodowym markom w poruszaniu się po świecie. Pat jest byłym bankierem inwestycyjnym z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem Pracując w mediach sportowych, mediach i mediach cyfrowych, działając w • oddziałach największych marek internetowych, takich jak Yahoo, Microsoft i Pixelpark.

Był byłym doradcą strategicznym grupy reklamowej Omnicom Media • Jednostka ds. Przedsięwzięć korporacyjnych, ARC, budująca zespół, • strategia inwestycyjna i partnerstwa strategiczne. Wcześniej przez sześć lat prowadził własną firmę zajmującą się zarządzaniem sportem i marketingiem, więc ma silne powiązania z sektorem sportowym, doradzając wcześniej kilku stowarzyszeniom i markom sportowym, takim jak Real Madryt, Formuła E, BT Sport, AC Milan, Valsport i dwa chińskie kluby piłkarskie, Shanghai Shenhua i FC Cosco na temat strategii handlowej i cyfrowej. 

 

 

WEBINARIUM Z DYREKTOREM GRZEGORZEM KRAKOWSKIM - 12 i 13 MARCA 2021 godz.12:15 MS Teams

Greg jest energicznym, wszechstronnym i skoncentrowanym na rozwiązaniach menedżerem ds. Relacji biznesowych, koordynatorem hotelarstwa sportowego i trenerem wydajności działającym w ekosystemie piłkarskim z doświadczeniem w luksusowej gościnności.

Odpowiada za nasze działania w Europie i ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w luksusowym transporcie naziemnym i usługach konsjerża. Zapewnianie pomocy osobom z UHNW i HNW, rodzinom królewskim, celebrytom, biznesmenom, politykom, sportowcom.

Greg jest absolwentem Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie z Dyplomem Menedżera Sportu.
https://integralsande.com/sandbox/wordpress/about-us/our-team/

 

 

WEBINARIUM Z DR ERKUTEM SOGUTEM - 5 LISTOPADA 2020 11:00 MS Teams 

Dr Sögüt prowadzi agencję piłkarską odpowiedzialną za klientów takich jak Mesut Özil i Kieran Gibbs i działa w branży od ponad piętnastu lat. Agencja oferuje kompleksową obsługę, obejmującą porady umowne, handlowe i prawne. Dr Sögüt pracuje z każdym klientem osobiście, spędzając jak najwięcej czasu z każdym graczem i pracując bezpośrednio z członkami rodziny, aby zapewnić jak najlepsze wyniki. Wychodząc z pracy z Mesutem Özilem, dr Sögüt jest dobrze znany z wynegocjowania dla swojego klienta największego w historii kontraktu Premier League w styczniu 2018 roku.
Rola dr Sögüt jako agenta nie ogranicza się jednak do spraw na boisku. Mesut Özil ma obecnie największe media społecznościowe w Premier League (i 7. miejsce na świecie), a także czołowych globalnych partnerów handlowych. 
Dr Erkut Sögüt został niedawno wiceprezesem PROFAA. PROFAA to pierwsze globalne stowarzyszenie agentów piłkarskich.