Jak zostać Menedżerem Sportu ?

Jeżeli jesteś studentem Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie i realizujesz specjaliność menedżerską na studiach licencjackich masz możliwośc uzyskać Dylom i Certyfikat Menedżera obiektu sportowego lub na studiach magisterskich wybierając specjalność menedżerską masz możliwość uzyskania Dyplomu i Certyfikatu Menedżera sportu. 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jeżeli nie posiadasz statusu studenta EWS  - Dyplom Menedżera obiektu sportowego lub Menedżera Sportu możesz uzyskać zgłaszając swój akces do współpracy ze mną jako Twoim Promotorem - wspólnie realizujemy projekt dostosowując tempo i zakres tematyczny do Twoich możliwości czasowych.Przy wyborze indywidualnej ścieżki z promotorem - prześlij zgłoszenie na mój adres, marekrybinski@wp.pl prześlę Tobie warunki współpracy nad projektem menedżerskim.

 

Zaproponuję Tobie temat projektu menedżerskiego związany z Twoją pracą zawodową lub zainteresowaniami. Przy dużym zaangażowaniu dyplomanta przewiduję czas na zamknięcie projektu wraz z obroną do 6 tygodni.

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie jest jedyną Uczelnią w Polsce, kształcącą specjalistów - Dyplomowanych Menedżerów Sportu na studiach magisterskich i Dyplomowanych Menedżerów Obiektu Sportowego na studiach licencjackich.

 

Specjalność menedżerska prowadzona jest w formie zajęć seminaryjnych, prezentacji wykładowych oraz praktycznych warsztatów specjalistycznych.

Studenci odbywają specjalistyczne praktyki menedżerskie w wybranych klubach, ośrodkach sportu i rekreacji oraz prywatnych przedsiębiorstwach związanych z szeroko rozumianym sportem.

W naszej Uczelni pracuje czterech ekspertów z najwyższym stopniem - Master Manager of Sport (MMS) :

  • Grażyna Rybińska (MMS)
  • Agnieszka Modzelewska (MMS) - Prezydent Master Manager of Sport (MMS)
  • Marek Rybiński (MMS)
  • Maciej Słowak (MMS)